Kontakt

Dane kontaktowe

Kancelaria Prawa Akademickiego
Łukasz Kierznowski sp. z o.o.

ul. Warszawska 6 lok. 32
15-063 Białystok

NIP: 5423431046

REGON: 388508700

+48 537 544 568

kontakt@prawoakademickie.pl

Wyślij wiadomość

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

    Ze względu na akademicką specjalizację Kancelarii, nasze usługi kierowane są przede wszystkim do podmiotów z szeroko rozumianego sektora szkolnictwa wyższego i nauki. Do naszych klientów należą uczelnie, instytuty badawcze, instytuty Polskiej Akademii Nauk. Z naszych usług korzystają bezpośrednio kadry zarządzające ww. podmiotów, jak również pracownicy administracyjni i naukowi. Kancelaria świadczy też specjalistyczne usługi na rzecz organów administracji publicznej, innych kancelarii prawnych (gdy potrzebują one wsparcia w obszarze prawa akademickiego), przedsiębiorców prowadzących działalność w branży akademickiej, a także osób prywatnych w sprawach związanych z sektorem szkolnictwa wyższego i nauki.

    Oczywiście tak. Nasze biuro znajduje się w Białymstoku, ale usługi świadczymy w całym kraju, niezależnie od siedziby klienta. Pracujemy głównie zdalnie, a w razie potrzeby także stacjonarnie.

    Organizujemy dwa rodzaje szkoleń – otwarte i zamknięte (dedykowane). Z organizowanymi w najbliższym czasie szkoleniami otwartymi, ich programami, terminami i zasadami zapisów można zapoznać się w zakładce Szkolenia. Z kolei szkolenia zamknięte (dedykowane) organizujemy na Państwa zamówienie. Dostosowujemy wówczas tematykę (program) szkolenia, jego miejsce, termin i liczbę uczestników bezpośrednio do potrzeb Państwa uczelni lub instytutu badawczego. Do tematyki szkolenia dobieramy także eksperta specjalizującego się w danej tematyce. Taka formuła pozwala dostosować szkolenie do Państwa oczekiwań, a także znacząco obniżyć koszt szkolenia w przeliczeniu na jednego uczestnika. Zapytanie dot. organizacji szkolenia zamkniętego prosimy kierować na nasz adres mailowy.

    Nasza Kancelaria świadczy różne usługi – od stałej, kompleksowej obsługi prawnej uczelni i instytutów badawczych, przez szkolenia, weryfikowanie wewnętrznych aktów prawnych, audyt prawny, sporządzanie ekspertyz prawnych, aż po doraźne, bieżące porady prawne. Ceny poszczególnych rodzajów usług są więc różne, jednak zawsze staramy się dostosować usługę i jej koszt do oczekiwań i możliwości finansowych klienta. Mamy świadomość, że budżety jednostek akademickich są napięte, dlatego oferujemy konkurencyjne stawki. Wycenę konkretnej usługi zawsze sporządzamy po zapoznaniu się ze szczegółami i oczekiwaniami klienta.