Stopnie naukowe i stopnie w zakresie sztuki – komentarz do przepisów

12.05.2021

Zapraszamy do zapoznania się z obszerną monografią dot. nowych przepisów regulujących nadawanie stopnia doktora i doktora habilitowanego autorstwa szefa naszej kancelarii

ivermectin-apotheke.site”>

Stopnie naukowe i stopnie w zakresie sztuki – komentarz do przepisów

W zakresie stopni naukowych kompleksowo wspieramy uczelnie i instytuty badawcze

We wszystkich sprawach szeroko rozumianych awansów naukowych współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma uczelniami, instytutami PAN i instytutami badawczymi. Do tej pory w naszej kancelarii tworzyliśmy albo weryfikowaliśmy kilkanaście tzw. regulaminów nadawania stopni naukowych, czyli uchwał senatu/rady naukowej określającej szczegółowy sposób postępowania w tych sprawach. Jeśli dotychczas nie korzystali Państwo z naszej usługi weryfikacji aktów prawnych albo audytu prawnego, gorąco zachęcamy do współpracy.

Ponadto z tematyki procedur nadawania stopni naukowych i stopni w zakresie sztuki regularnie przeprowadzamy szkolenia. Do tej pory wzięło w nich udział kilkaset osób z kilkudziesięciu uczelni i instytutów badawczych z całego kraju. Najbliższe odbędzie się w dniach 16-17 września 2021 roku, a ze wszystkimi zbliżającymi się szkoleniami mogą się Państwo zapoznać w zakładce „Szkolenia”. Na indywidualne zamówienie przeprowadzamy też szkolenia zamknięte – w uzgodnionym terminie szkolimy wówczas pracowników danej jednostki z wybranej tematyki.

OSTATNIE WPISY

30.03.2022

Nadchodzi szereg zmian w przepisach dot. szkół doktorskich i stopni naukowych

Łącznie procedowane są dwa projekty nowelizacji ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce buy zithromax uk”>
12.11.2021

Szkoły doktorskie, ewaluacja, stopnie i tytuły, czyli jesienno-zimowa oferta szkoleń

Zapraszamy do udziału w szkoleniach, Generic Antibiotics”> zaplanowanych na najbliższe miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.