O kancelarii

Zapraszamy do poznania naszej kancelarii

Świadczymy wyspecjalizowane usługi prawne, doradcze i szkoleniowe w sferze szeroko rozumianego sektora akademickiego. Naszymi klientami są niemal wyłącznie uczelnie, instytuty badawcze, instytuty PAN oraz ich pracownicy. Doskonale rozumiemy specyfikę działalności tych podmiotów.

Mamy jasno określony obszar specjalizacji

Wychodzimy z założenia, że ten, kto zajmuje się wszystkim, nie jest dobry w niczym. Dlatego kilka lat temu założyliśmy pierwszą tego rodzaju kancelarię prawną w Polsce. Precyzyjnie określiliśmy zakres naszej specjalizacji, skupiając się wyłącznie na podmiotach sektora akademickiego. Dzięki temu możemy świadczyć dedykowane, unikalne usługi najwyższej jakości. Skorzystało z nich już ponad 100 polskich uczelni i instytutów badawczych.

Nasz Zespół składa się z wysokiej klasy ekspertów, posiadających duże doświadczenie praktyczne oraz potwierdzoną stopniami naukowymi wiedzę. Dzięki temu, świadcząc nasze usługi, wspomagamy funkcjonowanie sektora akademickiego na każdym szczeblu, od władz rektorskich i dyrektorskich aż po wewnętrzne jednostki organizacyjne.

 

Wspieramy władze, pracowników i działy prawne uczelni

Służymy realnym wsparciem. W ramach naszych usług weryfikujemy poprawność wewnętrznych aktów prawnych (w tym w ramach kompleksowego audytu), sporządzamy ekspertyzy prawne, przeprowadzamy szkolenia oraz doradzamy w sprawach bieżących.

W zależności od rodzaju świadczonej usługi, pomagamy rozwiązać incydentalny, konkretny problem albo jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji na co dzień. Nasze usługi zwiększają komfort i bezpieczeństwo prawne Państwa codziennej pracy. Dbamy, aby działalność uczelni lub instytutu była w pełni zgodna z przepisami prawa.

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami na stronie, w tym z naszą pełną ofertą (rodzajami usług), ekspertami, najbliższymi szkoleniami lub prowadzonym przez nas blogiem.